1812R-222J API Delevan
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1812R-222J API Delevan
    1812R-222J API Delevan
    1812R-222J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1812R-222J is described as FIXED IND 2.2UH 535MA 700 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.