1812R-183J API Delevan
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1812R-183J API Delevan
    1812R-183J API Delevan
    1812R-183J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1812R-183J is described as FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.