1812R-123J API Delevan
  • More about 1812R-123J API Delevan
    1812R-123J API Delevan
    1812R-123J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1812R-123J is described as FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"