1812-823J API Delevan
  • More about 1812-823J API Delevan
    1812-823J API Delevan
    1812-823J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1812-823J is described as FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.