1210R-473J API Delevan
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1210R-473J API Delevan
    1210R-473J API Delevan
    1210R-473J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1210R-473J is described as FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V