1210R-392J API Delevan
  • Available: 7,840
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1210R-392J API Delevan
    1210R-392J API Delevan
    1210R-392J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1210R-392J is described as FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE