1210R-332J API Delevan
  • Available: 20,160
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1210R-332J API Delevan
    1210R-332J API Delevan
    1210R-332J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1210R-332J is described as FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"