1210R-273J API Delevan
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1210R-273J API Delevan
    1210R-273J API Delevan
    1210R-273J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1210R-273J is described as FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.