1008R-223J API Delevan
  • Available: 6,720
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1008R-223J API Delevan
    1008R-223J API Delevan
    1008R-223J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1008R-223J is described as FIXED IND 22UH 158MA 6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.