1008R-103J API Delevan
  • Available: 3,920
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1008R-103J API Delevan
    1008R-103J API Delevan
    1008R-103J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1008R-103J is described as FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.