0805-15NK API Delevan
  • More about 0805-15NK API Delevan
    0805-15NK API Delevan
    0805-15NK is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 0805-15NK is described as FIXED IND 15NH 600MA 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.