QS83XXR24 APEM
  • More about QS83XXR24 APEM
    QS83XXR24 APEM
    QS83XXR24 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. QS83XXR24 is described as INDICATOR 8MM FIXED RED 24V WIRE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE