QS123XXY12 APEM
  • Part Number: QS123XXY12
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED Indicator, 12MM, Snap In Panel Mount, Fixed, 12V, 25mcd, Round, Yel, Wire
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about QS123XXY12 APEM
    QS123XXY12 APEM
    QS123XXY12 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. QS123XXY12 is described as LED Indicator, 12MM, Snap In Panel Mount, Fixed, 12V, 25mcd, Round, Yel, Wire. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"