QS123XXO12 APEM
  • Part Number: QS123XXO12
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED Indicator, 12MM, Snap In Pnl Mnt, Fixed, 12V, 25mcd, Round, Orange, Wire
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about QS123XXO12 APEM
    QS123XXO12 APEM
    QS123XXO12 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. QS123XXO12 is described as LED Indicator, 12MM, Snap In Pnl Mnt, Fixed, 12V, 25mcd, Round, Orange, Wire. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE