QS121XXY12 APEM
  • Part Number: QS121XXY12
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED Indicator, 12MM, Snap In Panel Mount, Fixed, 12V, 25mcd, Round, Yel, Solder
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about QS121XXY12 APEM
    QS121XXY12 APEM
    QS121XXY12 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. QS121XXY12 is described as LED Indicator, 12MM, Snap In Panel Mount, Fixed, 12V, 25mcd, Round, Yel, Solder. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG