QS101XXR12 APEM
  • More about QS101XXR12 APEM
    QS101XXR12 APEM
    QS101XXR12 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. QS101XXR12 is described as INDICATOR 10MM FIXED RD 12V SLDR. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F