QRM145BYYRG12E APEM
  • Part Number: QRM145BYYRG12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED Indicator; 14mm; Blk Chrome Bezel; Rear Mnt; Bi-Color; Red/Green; 12VDC; Wire; IP67
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about QRM145BYYRG12E APEM
    QRM145BYYRG12E APEM
    QRM145BYYRG12E is manufactured by APEM and is categorized in the General LEDs category. QRM145BYYRG12E is described as LED Indicator; 14mm; Blk Chrome Bezel; Rear Mnt; Bi-Color; Red/Green; 12VDC; Wire; IP67. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD