QRM145BXXHY12E APEM
  • Part Number: QRM145BXXHY12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED Indicator; 14mm; Blk Chrome Bzl; Rear Mnt; Fixed Light; Hyper Ylw; 12VDC; Wire; IP67
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about QRM145BXXHY12E APEM
    QRM145BXXHY12E APEM
    QRM145BXXHY12E is manufactured by APEM and is categorized in the General LEDs category. QRM145BXXHY12E is described as LED Indicator; 14mm; Blk Chrome Bzl; Rear Mnt; Fixed Light; Hyper Ylw; 12VDC; Wire; IP67. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE