Q8F1CXXW24E APEM
  • Available: 186
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q8F1CXXW24E APEM
    Q8F1CXXW24E APEM
    Q8F1CXXW24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q8F1CXXW24E is described as INDICATOR 24V 8MM FLUSH WHITE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"