Q8F1CXXW12E APEM
  • Part Number: Q8F1CXXW12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: 8mm flush bright chrome LED, white 12Vdc
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • Available: 7
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q8F1CXXW12E APEM
    Q8F1CXXW12E APEM
    Q8F1CXXW12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q8F1CXXW12E is described as 8mm flush bright chrome LED, white 12Vdc. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM