Q6P1CXXY12 APEM
  • More about Q6P1CXXY12 APEM
    Q6P1CXXY12 APEM
    Q6P1CXXY12 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q6P1CXXY12 is described as INDICATOR 12V 6MM PROMINENT YLW. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"