Q22Y5SXXSY28E APEM
  • Part Number: Q22Y5SXXSY28E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illum; Super Bright Yellow; 28VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5SXXSY28E APEM
    Q22Y5SXXSY28E APEM
    Q22Y5SXXSY28E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5SXXSY28E is described as LED; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illum; Super Bright Yellow; 28VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE