Q22Y5SXXSY24E APEM
  • Part Number: Q22Y5SXXSY24E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illum; Super Bright Yellow; 24VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5SXXSY24E APEM
    Q22Y5SXXSY24E APEM
    Q22Y5SXXSY24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5SXXSY24E is described as LED; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illum; Super Bright Yellow; 24VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB