Q22Y5SXXSR24E APEM
  • Part Number: Q22Y5SXXSR24E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illumination; Super Bright Red; 24VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5SXXSR24E APEM
    Q22Y5SXXSR24E APEM
    Q22Y5SXXSR24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5SXXSR24E is described as LED; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illumination; Super Bright Red; 24VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE