Q22Y5SXXSR12E APEM
  • Part Number: Q22Y5SXXSR12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illumination; Super Bright Red; 12VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5SXXSR12E APEM
    Q22Y5SXXSR12E APEM
    Q22Y5SXXSR12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5SXXSR12E is described as LED; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illumination; Super Bright Red; 12VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP