Q22Y5SXXSG220E APEM
  • Part Number: Q22Y5SXXSG220E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illum; Super Bright Green; 220VAC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5SXXSG220E APEM
    Q22Y5SXXSG220E APEM
    Q22Y5SXXSG220E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5SXXSG220E is described as LED; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illum; Super Bright Green; 220VAC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"