Q22Y5SXXB24E APEM
  • Part Number: Q22Y5SXXB24E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; 22MM; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illum; Blue; 24VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5SXXB24E APEM
    Q22Y5SXXB24E APEM
    Q22Y5SXXB24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5SXXB24E is described as LED; 22MM; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illum; Blue; 24VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X