Q22Y5SXXB12E APEM
  • Part Number: Q22Y5SXXB12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; 22MM; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illum; Blue; 12VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5SXXB12E APEM
    Q22Y5SXXB12E APEM
    Q22Y5SXXB12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5SXXB12E is described as LED; 22MM; Chamfer; SS Bezel; Fixed Illum; Blue; 12VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"