Q22Y5AYXXSY24E APEM
  • Part Number: Q22Y5AYXXSY24E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; Anodized Flush Yllw Bezel; Fixed Illum; SB Yllw; 24VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5AYXXSY24E APEM
    Q22Y5AYXXSY24E APEM
    Q22Y5AYXXSY24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5AYXXSY24E is described as LED; Chamfer; Anodized Flush Yllw Bezel; Fixed Illum; SB Yllw; 24VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"