Q22Y5AYXXSY220E APEM
  • Part Number: Q22Y5AYXXSY220E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; Anodized Flush Yllw Bezel; Fixed Illum; SB Yllw; 220VAC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5AYXXSY220E APEM
    Q22Y5AYXXSY220E APEM
    Q22Y5AYXXSY220E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5AYXXSY220E is described as LED; Chamfer; Anodized Flush Yllw Bezel; Fixed Illum; SB Yllw; 220VAC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"