Q22Y5AYXXSY12E APEM
  • Part Number: Q22Y5AYXXSY12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; Anodized Flush Yllw Bezel; Fixed Illum; SB Yllw; 12VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5AYXXSY12E APEM
    Q22Y5AYXXSY12E APEM
    Q22Y5AYXXSY12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5AYXXSY12E is described as LED; Chamfer; Anodized Flush Yllw Bezel; Fixed Illum; SB Yllw; 12VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ