Q22Y5AYXXSY110E APEM
  • Part Number: Q22Y5AYXXSY110E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; Anodized Flush Yllw Bezel; Fixed Illum; SB Yllw; 110VAC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5AYXXSY110E APEM
    Q22Y5AYXXSY110E APEM
    Q22Y5AYXXSY110E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5AYXXSY110E is described as LED; Chamfer; Anodized Flush Yllw Bezel; Fixed Illum; SB Yllw; 110VAC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK