Q22Y5ARXXSR28E APEM
  • Part Number: Q22Y5ARXXSR28E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; Anodized Flush Red Bezel; Fixed Illum; SB Red; 28VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5ARXXSR28E APEM
    Q22Y5ARXXSR28E APEM
    Q22Y5ARXXSR28E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5ARXXSR28E is described as LED; Chamfer; Anodized Flush Red Bezel; Fixed Illum; SB Red; 28VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM