Q22Y5ARXXSR12E APEM
  • Part Number: Q22Y5ARXXSR12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; Anodized Flush Red Bezel; Fixed Illum; SB Red; 12VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5ARXXSR12E APEM
    Q22Y5ARXXSR12E APEM
    Q22Y5ARXXSR12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5ARXXSR12E is described as LED; Chamfer; Anodized Flush Red Bezel; Fixed Illum; SB Red; 12VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"