Q22Y5ARXXSR110E APEM
  • Part Number: Q22Y5ARXXSR110E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; Anodized Flush Red Bezel; Fixed Illum; SB Red; 110VAC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5ARXXSR110E APEM
    Q22Y5ARXXSR110E APEM
    Q22Y5ARXXSR110E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5ARXXSR110E is described as LED; Chamfer; Anodized Flush Red Bezel; Fixed Illum; SB Red; 110VAC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT