Q22Y5AGXXSG12E APEM
  • Part Number: Q22Y5AGXXSG12E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; Anodized Flush Green Bezel; Fixed Illum; SB Grn; 12VDC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5AGXXSG12E APEM
    Q22Y5AGXXSG12E APEM
    Q22Y5AGXXSG12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5AGXXSG12E is described as LED; Chamfer; Anodized Flush Green Bezel; Fixed Illum; SB Grn; 12VDC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM