Q22Y5ABXXB220E APEM
  • Part Number: Q22Y5ABXXB220E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; Anodized Flush Blue Bezel; Fixed Illum; Blue; 220VAC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5ABXXB220E APEM
    Q22Y5ABXXB220E APEM
    Q22Y5ABXXB220E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5ABXXB220E is described as LED; Chamfer; Anodized Flush Blue Bezel; Fixed Illum; Blue; 220VAC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"