Q22Y5ABXXB110E APEM
  • Part Number: Q22Y5ABXXB110E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Chamfer; Anodized Flush Blue Bezel; Fixed Illum; Blue; 110VAC; Wire Leads; IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22Y5ABXXB110E APEM
    Q22Y5ABXXB110E APEM
    Q22Y5ABXXB110E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22Y5ABXXB110E is described as LED; Chamfer; Anodized Flush Blue Bezel; Fixed Illum; Blue; 110VAC; Wire Leads; IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ