Q22P1BXXY12E APEM
  • More about Q22P1BXXY12E APEM
    Q22P1BXXY12E APEM
    Q22P1BXXY12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q22P1BXXY12E is described as INDICATOR 12V 22MM PROMINENT YEL. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V