Q22F5BXXSR12E313 APEM
  • Part Number: Q22F5BXXSR12E313
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED; Flush Bezel; Black Chrome; Fixed Illum; SB Red; 12VDC; Wire; IP67; Hazard Symbol
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q22F5BXXSR12E313 APEM
    Q22F5BXXSR12E313 APEM
    Q22F5BXXSR12E313 is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q22F5BXXSR12E313 is described as LED; Flush Bezel; Black Chrome; Fixed Illum; SB Red; 12VDC; Wire; IP67; Hazard Symbol. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM