Q22F5ABXXB12AE APEM
  • More about Q22F5ABXXB12AE APEM
    Q22F5ABXXB12AE APEM
    Q22F5ABXXB12AE is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q22F5ABXXB12AE is described as INDICATOR 12V 22MM FLUSH BLUE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE