Q22F1BXXY12E APEM
  • More about Q22F1BXXY12E APEM
    Q22F1BXXY12E APEM
    Q22F1BXXY12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q22F1BXXY12E is described as INDICATOR 12V 22MM FLUSH YELLOW. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"