Q22F1AGXXSG12AE APEM
  • More about Q22F1AGXXSG12AE APEM
    Q22F1AGXXSG12AE APEM
    Q22F1AGXXSG12AE is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q22F1AGXXSG12AE is described as INDICATOR 12V 22MM FLUSH GREEN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM