Q19P1CXXR24E APEM
  • Part Number: Q19P1CXXR24E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED INDICATOR, 19MM, PROMINENT, 24VDC, IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q19P1CXXR24E APEM
    Q19P1CXXR24E APEM
    Q19P1CXXR24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q19P1CXXR24E is described as LED INDICATOR, 19MM, PROMINENT, 24VDC, IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK