Q16F1CXXY220E APEM
  • Part Number: Q16F1CXXY220E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED INDICATOR, 16MM, FLUSH, 220VAC, IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q16F1CXXY220E APEM
    Q16F1CXXY220E APEM
    Q16F1CXXY220E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q16F1CXXY220E is described as LED INDICATOR, 16MM, FLUSH, 220VAC, IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"