Q16F1CXXW12AE APEM
  • Part Number: Q16F1CXXW12AE
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED INDICATOR, 16MM, FLUSH, 12VAC/DC, IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q16F1CXXW12AE APEM
    Q16F1CXXW12AE APEM
    Q16F1CXXW12AE is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q16F1CXXW12AE is described as LED INDICATOR, 16MM, FLUSH, 12VAC/DC, IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR