Q16F1CXXB12E APEM
  • Available: 96
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q16F1CXXB12E APEM
    Q16F1CXXB12E APEM
    Q16F1CXXB12E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q16F1CXXB12E is described as INDICATOR 12V 16MM FLUSH BLUE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK