Q16F1BXXW220E APEM
  • Part Number: Q16F1BXXW220E
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED INDICATOR, 16MM, FLUSH, 220VAC, IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q16F1BXXW220E APEM
    Q16F1BXXW220E APEM
    Q16F1BXXW220E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q16F1BXXW220E is described as LED INDICATOR, 16MM, FLUSH, 220VAC, IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM