Q16F1BXXR24AE APEM
  • Part Number: Q16F1BXXR24AE
  • Manufacturer Name: APEM
  • Description: LED INDICATOR, 16MM, FLUSH, 24VAC/DC, IP67
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about Q16F1BXXR24AE APEM
    Q16F1BXXR24AE APEM
    Q16F1BXXR24AE is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Mount Indicators category. Q16F1BXXR24AE is described as LED INDICATOR, 16MM, FLUSH, 24VAC/DC, IP67. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE