Q16F1BXXB24E APEM
  • Available: 11
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about Q16F1BXXB24E APEM
    Q16F1BXXB24E APEM
    Q16F1BXXB24E is manufactured by APEM and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. Q16F1BXXB24E is described as INDICATOR 24V 16MM FLUSH BLUE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by APEM
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS